Нікелювання поверхні площею 24 см2 відбувається при силі струму 0,15 А. Скільки часу тривало

нікелювання, якщо товщина шару нікелю 0,4 мм? Даю 100 Балов !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Казора Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 24 cм² = 24 * 10⁻⁴м²

І = 0,15 А

h = 0,4 мм = 0,4 * 10⁻³м

k = 0,3 * 10⁻⁶ кг/Кл

ρ = 8900 кг/м³

Найти: t - ?

Закон электролиза:

m = k* I * t    =>  t = m/ kl

m = ρ * V    V = S * h

t = (ρ * S * h) / kl

t = (8900 * 24 * 10⁻⁴ * 0,4 * 10⁻³)/0,3 * 10⁻⁶ * 0,15 = 189867 с =

= 3164 хв. ≈ 53 год