6. Маса тіла 2 кг. Визначте значення кінетичної енергії тіла, яке рухається зі швидкістю 30 м/с.

срочно будьласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алексей.
Дано:
m=2кг
v=30м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=2*30²/2=900Дж