Маємо 150 г рису. Скільки голубців можна з нього приго- тувати? Скільки грамів фар- шу для цього

знадобиться? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Ксюша.

для 1 голубця треба

1) 120:8=15г - риса

2) 600:8=75г - м'яса

із 150г риса можна зробити 150:15=10 голубців.

10*75=750г мясн. фарша треба

Отвечает Жаманкулова Махаббат.
Зазвичай голубці складаються зі шматочка фаршу, який обгорнутий у шар рису та скручений в кульку. Приблизно для одного голубця можна використати близько 20 г рису.

Тепер відповідно до цього співвідношення:

150 г рису / 20 г рису на один голубець = 7.5 голубців

Отже, з 150 г рису можна приготувати приблизно 7-8 голубців.

Щодо кількості фаршу, вона залежить від бажаної товщини шару фаршу в голубцях. Зазвичай на один голубець використовують приблизно 30-40 г фаршу. Тому для 7-8 голубців знадобиться близько:

7-8 голубців * 30-40 г фаршу = 210-320 г фаршу

Отже, для цієї кількості голубців знадобиться приблизно 210-320 г фаршу.