при переміщенні заряду 100 Кл по провіднику виконана робота 400 Дж. Визначити час проходження

струму й потужність, якщо сила струму в колі 4 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Гесс Алиса.

Ответ: час = 25 секунд, потужність = 16 Вт

Объяснение:

q = 100 Кл

I = 4 A

A = 400 Дж

t - ?

P(потужність) - ?

1)Знаючи, що  I = q/t ⇒ виражаємо звідси час й маємо - t = q/I

t = 100 Кл / 4 А = 25 с

2) потужність - це швидкість виконання роботи, з визначення слідує, що P = A/t - у нас усе відомо, просто підставляємо у формулу

Маємо  P = 400 Дж / 25 с = 16 Вт