При переміщенні заряду 75 Кл по провіднику виконана робота 150 Дж. Визначити час проходження струму

й потужність, якщо сила струму в колі 2 А

Ответы на вопрос

Отвечает Шайсламова Лия.

Ответ:

Объяснение:

A=Uq

U=A/q

U=150/75=2 (B)

P=IU

P=2*2=4 (Вт)

I=q/t

t=q/I

t=75/4=18,75 (c)