При переміщенні заряду 46Кл по провіднику виконана робота 246Дж. Визнач час проходження струму й

потужність, якщо сила струму в колі 4А. СРОЧНООО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сайденцаль Олег.

Ответ:

A=Uq

U=A/q

U=200/50=4 (B)

P=IU

P=4*4=16 (Вт)

I=q/t

t=q/I

t=50/4=12,5 (c)

Объяснение:

удачи!!!