СРООЧНО!! ОЧЕНЬ НУЖНО При переміщенні заряду 50 Кл по провіднику виконана робота 200 Дж.

Визначити час проходження струму й потужність, якщо сила струму в колі дорівнює 4 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Толстов Артём.

A=Uq

U=A/q

U=200/50=4 (B)

P=IU

P=4*4=16 (Вт)

I=q/t

t=q/I

t=50/4=12,5 (c)