скільки часу буде працювати насос потужністю 50кВт щоб з криниці викачати воду глибиною 50 метрів,

об'єм води 200м²​

Ответы на вопрос

Отвечает Себек Арсен.

Ответ:

33 xв

Объяснение:

V=200 м³;

h=50 м;

P=50 кВт;

t          ?         t=A/P=m*g*h/P=ρ*V*g*h/P=1000*200*10*50/50000=2000 c=

33 xв