2. Автомобіль, масою 1 т розігнався до швидкості 108 км/год. Якої кінетичної енергй він набув? Яку

роботу виконала сила, що розганяла автомобіль? 3. Потужність двигуна підйомної машини 5 кВт. Якой маси вантаж вона може підняти на висоту 20 м за 5 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Раевская Владислава.

Объяснение:

2)

Eк = mv^2/2

Eк=1000кг*900/2=450кДж

A = Fv=mgV = 1000*9.8*30=294 кДж

3)

кпд = 100% значит

mgh = Pt

m*9,8*20=5000*300

m = 5000*300/9,8*20

m = 7653,1 кг