3. (2 бали) Автомобіль масою 2т розігнався до швидкості 108. Якої кінетичної енергії він набув?

Яку роботу виконала сила, щорозігнала автомобіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Kitina Tasha.

Відповідь:

Кінетична енергія W=mv^2/2

W=2000*30^2/2=900 кДж

Пояснення: