Яка механічна напруга виникає у балці з площею поперечного перерізу 100см² під дією сили 10 кН?

Допоможіть пж

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Лиза.

Напруження (σ) = Сила (F) / Площа поперечного перерізу (A)

Де:

- Сила (F) вимірюється в ньютонах (кН у даному випадку).

- Площа поперечного перерізу (A) вимірюється в квадратних сантиметрах (см²).

У вашому випадку:

- Сила (F) = 10 кН = 10,000 Н (1 кН = 1,000 Н).

- Площа поперечного перерізу (A) = 100 см² = 0,01 м² (оскільки 1 м² = 10,000 см²).

Тепер можна обчислити напруження:

σ = 10,000 Н / 0,01 м² = 1,000,000 Н/м² = 1 МПа (мегапаскаль).