Яка механічна напруга виникає у балці з площею поперечного перерізу 100смквадритних під дією сили

10 кH.Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Котик София.

Если сила действует вдоль балки, то она приводит к сжатию, или растяжению балки.

Механічна напруга позначається маленькою літерою «сигма»  і визначається за формулою:  σ = F/S = 10000/0,01 = 1000000 Па = 1 МПа.

де, F  - величина результуючої сили;

     S - площа поперечного перерізу зразка, по якій розподілена сила.

Відповідь: механічна напруга дорівнює 1 МПа.