СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА Знайти середню швидкість, якщо на першій ділянці шляху трактор рухався зі

швидкістю 20 км/год 30 хв, потім він стояв 15 хв, а на третій ділянці 1 год і 15 хв рухався зі швидкістю 52 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганова Алина.

Ответ: 37,5км/ч

Объяснение:

Дано:

V1=20км/ч

t1=30мин=0,5ч

V2=0

t2=15мин=0,25ч

V3=52км/ч

t3=1ч15мин=1,25ч

-----------------------

Vср-?

Vср=S/t=V1*t1+V2*t2+V3*t3/(t1+t2+t3)=(20*0,5+0*0,25+52*1,25)/(0,5+0,25+1,25)=37,5км/ч