перші 220 м лижник пройшов за 7 хв а другу ділянку завдовжки 60 м за 1,5 хв. Знайдіть середню

шляхову швидкість руху лижника. відповідь запиши у м/с та округли до десятих

Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Катя.

Ответ:

5,4 км за годину

1,5м с

1×10¹

Объяснение:

Отвечает Соломонова Елизавета.

Ответ:0,5 м/с

Объяснение:

Vc=\frac{S_1+S_2}{t_1+t_2}=\frac{220+60}{7*60+1,5*60}=\frac{280}{420+90}=\frac{280}{510}= 0,5