Першу ділянку шляху - завдовжки 360 м - лижник пройшов за 6 хв. а другу ділянку - завдовжки 120 м -

за 2 хв. Знайдіть середню шляхову швидкість руху лижника​

Ответы на вопрос

Отвечает Туктамышева Алсу.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S₁ = 360 м

S₂ = 120 м

t₁ = 6 хв.

t₂ = 2 хв.

Найти: V ср. - ?

V ср =S/t =(S₁+S₂)/(t₁+t₂)

Vср= (360 + 120)/(6 + 2) = 480/8 = 60 м/хв. = 60/60 = 1м/с