Першу ділянку шляху - завдовжки 120 м – лижник пройшов за дві хвилини, а другу ділянку – завдовжки

30 м – за 0,5 хвилин. Знайдіть середню шляхову швидкість руху лижника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Михаил.
V ср =S/t =(S₁+S₂)/(t₁+t₂)
Vср= (120+30)/(2+0,5) =150/2,5 =60 м/мин =60/60 =1м/с