СРОЧНО ПЖ!!!!!!!!!!!! ДАЮ 100БАЛОВ!!!!!!! 1. Розв'язати задачу: Два резистори опорами 10 Ом і 25

Ом увімкнено до мережі напругою 100 В. Визначити потужність та роботу електричного струму у кожному провіднику за 5 хв, якщо провідники з'єднати: а) паралельно, б) послідовно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R1=10 Ом

R2=25 Ом

U=100В

t=5мин=300с

---------------

Р-?; А-?

Параллельное соединение:

U1=U2=U=100В

I1=U1/R1=100/10=10А

I2=U2/R2=100/25=4А

Р1=U1*I1=100*10=1000Вт=1кВт

Р2=U2*I2=100*4=400Вт=0,4кВт

А1=Р1*t=1000*300=300000Дж=300кДж

А2=Р2*t=400*300=120000Дж=12кДж

Последовательное соединение:

R=R1+R2=10+25=35 Ом

I1=I2=U/R=100/35=2,9А

U1=I1*R1=2,9*10=29В

U2=U-U1=100-29=71В

Р1=U1*I1=29*2,9=84,1Вт

P2=U2*I2=71*29=205,9Вт

А1=Р1*t=84,1*300=25230Дж=25,23кДж

А2=Р2*t=205,9*300=61770Дж=61,77кДж

Отвечает Челганов Глеб.

Ответ:

  • фото

Объяснение:

фото нужно развернуть