Пожалуйста очень срочно!! (желательно расписать все действия) перевести - 30 мм³, 0,4 дм³, 35

дм³, 2,5 см³ у см³

Ответы на вопрос

Отвечает Кузняк Никита.

Відповідь:

1 кубічний дециметр (дм³) = 1000 кубічних сантиметрів (см³)

1 кубічний міліметр (мм³) = 0.001 кубічних сантиметрів (см³)

Пояснення:

30 мм³ = 30 см³

0,4 дм³ = 0.4 * 1000 см³ = 400 см³

35 дм³ = 35 * 1000 см³ = 35000 см³

2,5 см³ залишається без змін, оскільки вже виражені в сантиметрах кубічних.