Гальмування потяга має розпочатися на відстані 400 м від станції. Яке прискорення має отримати

потяг, що рухається зі швидкістю 105 км/год, щоб зупинитися на станції?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Александра.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S=400м

V0=105км/год=29м/с

V=0

Знайти:

а-?

S=(V²-V0²)/(2a)→a=(V²-V0²)/2S=

=(0²-29²)/(2*400)=1,05м/с²