Гальмування електропоїзда метро має розпочатися на відстані 250 м від станції. Яке прискорення має

отримати електропоїзд, що рухається зі швидкістю 54 км/год, щобзупинитися на станції? СРОЧНО!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 250 м

V₀ = 54 км/ч = 15 м/с

V = 0 (электропоезд остановился)

______________

a - ?

Из формулы:

S = (V² - V₀²) / (2·a)

находим ускорение

a =  (V² - V₀²) / (2·S)

a = (0² - 15²) / (2·250) = - 225 / 500 = - 0,45 м/с²

Ускорение отрицательное, поскольку электропоезд тормозит

Отвечает Шиняк Юлия.

Ответ:

Решение на фотографии.