Скільки пар магнітних полюсів має ротор гідрогенератора, якщо генератор виробляє змінний струм

стандартної частоти? Частота обертання ротора дорівнює 125 хв-1

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.

Ответ:

Кількість пар магнітних полюсів (N) гідрогенератора можна визначити за формулою:

N = (f * 60) / (2 * n)

де:

- f - частота змінного струму (в герцах);

- n - частота обертання ротора (в хвилинах на хвилину).

За ваших умов, частота змінного струму стандартної частоти (f) зазвичай дорівнює 50 Гц або 60 Гц, залежно від регіону.

Таким чином, якщо частота обертання ротора (n) дорівнює 125 хв-1 (1 хвилина), то кількість пар магнітних полюсів (N) для гідрогенератора буде:

Для f = 50 Гц: N = (50 * 60) / (2 * 125) = 15 пар магнітних полюсів.

Для f = 60 Гц: N = (60 * 60) / (2 * 125) = 18 пар магнітних полюсів.

Отже, кількість пар магнітних полюсів залежить від стандартної частоти змінного струму, і вона може бути 15 або 18 пар.