Визначте оптичну силу лінзи,якщо фокусна відстань дорівнює 20 см.Помогите пожалуйста.


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмаханов Султан.
Визначте оптичну силу лінзи,якщо фокусна відстань дорівнює 20 см.Помогите пожалуйста.

Дано F=20 см=0,2 м

D - ?

D=1/F=1/0,2=5 дптр

Ответ D=5 дптр