У каністрі масою 0,8 кг. налили 7 л бензину, яку силу треба прикласти щоб підняти каністру


Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Міша.
F1=-F2
F1=mg=g(mканистр+mбензин)
mбензина=V*p=0,007м³*750кг/м³=5,25кг
mобщая=mканистр+mбензин=5,25кг+0,8 кг=6,05кг