Яку роботу потрібно виконати щоб підняти з канави глибиною 5 м бетонну брилу об'ємом 0,6 м3 Густина

бетону 2600 кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Ватолкин Георгий.
A=m*g*h=\rho*V*g*h=2600*0.6*10*5=78000 Дж.