СРОЧНО!!! В скільки разів зміниться частота власних коливань у контурі, якщо ємність конденсатора

збільшити в 25 разів, а індуктивність котушки зменшити в 16 раз?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
V1=1/2*pi*sqrt(L*C)
v2=1/2*pi*sqrt(25*L*C/16)=1/2,5*pi*sqrt(L*C)
v1/v2=2,5/2=1,25
Ответ: уменьшится в 1,25 раза