Частота коливань тіла дорівнює 2Гц. Визначте період і циклічну частоту колевань.


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Екатерина.
T=1/v=1/2=0,5 c
w=2*pi*v=6,28*2=12,56 рад/с