Кількість теплоти що дістає машина від нагрівника 600кДж, а віддає холодильнику 40кД. Обчисліть УУД

машини

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Александр.
КПД = (600 - 40) / 600 = 560 / 600 = 0,93   или  93%  (что-то много! Проверьте условие!)