Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 25 м/с .На якій висоті потенціальна енергія тіла

дорівнює його кінетичній енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдукаримов Темирлан.
Приравняем формулы для кинетической и потенциальной энергии:
m*V² / 2 = m*g*h

Отсюда h = V² / (2*g)
h = 25² / (2*10) = 31,35 м