на якій висоті кінетична енергія падаючего тіла дорівнює його потенціальний енергії якщо на висоті

20 м швидкість тіла дорівнює 4м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Ление.
MgH=mgh+mv^2/2
H=h+v^2/2g=20+16/20=20+4/5=104/5=20.8 м висота з якої падав предмет

то на висоті h  (Ек=Еп)
mgH=mgh+mv^2/2=2mgh
H=2h
h=H/2=20.8/2=10.4 м