Визначити індуктивність котушки якщо при струмі 10 А її магнітне поле має енергію 0,52 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Молоков Данил.
W = L*I²/2
L = 2*W / I²  = 2*0,52 / 10² ≈ 0,01 Гн