чому дорівнює частота коливань змінного струму в колі з конденсатором ємністю 400мкФ,якщо його опір

20 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Лиза.

Сопротивление конденсатора:

Rc = 1 / (2*π*f*C)


Частота:

f = 1 / (2*π*Rc*C) = 1 / (2*3,14*20*400*10⁻⁶) ≈ 20 Гц