Велосипед рухається зі швидкістю 25 км/год а автомобіль- зі швидкістю 55км/год. З якою швидкістю

рухається автомобль відосно велосипеда якщо:  а)автомобіль рухається назустрч влосипедистівб)автомобіль наздоганяє влосипедистав) автомобіль віддаляється від велосипедиста після обгону

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
А)55+25=80
Б) 55-25=30
В)55-25=30