Стрілу випустили з лука вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с. Відомо, що через 2 с вона вже

падала вниз із тією самою швидкістю. Визначте мак-симальну висоту польоту, шлях і переміщення стріли протягом цих 2 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Анастасия.

h=100\2*10=5

S(переміщення)=10*2-10*2^2\2=0

l=2h=10