Стрілу випустили з лука вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с^2. Відомо що через 2 с вона вже

падала вниз із тією самою швидкістю. Визнасте максимальну висоту польоту, шлях і переміщення стріли протягом цих 2с

Ответы на вопрос

Отвечает Шевякова Соня.

h(max)=100\2*10=5

S(переміщення)=10*2-10*2^2\2=0

l=2h=10