Стрілу випустили з лука вертикально вгору зі швидкістю10м/с .Відомо ,що через 2с вона вже падала

вниз із тією самою швидкістю.Визначте максимальну висоту польоту ,шлях і переміщення стріли протягом цих 2с.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Никита.

h=100\2*10=5

S(переміщення)=10*2-10*2^2\2=0

l=2h=10

Отвечает Нагорная Диана.

Ответ:

Объяснение:

h=100\2*10=5

S(переміщення)=10*2-10*2^2\2=0

l=2h=10