до якої швидкості розігнався автомобіль зі стану спокою на прямолінійній ділянці шляху довжиною

50м, якщо він рухався з прискоренням 4м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Сокот Богдан.
А=4м/с², s=at²/2, 50=4*t²/2, t=√25=5 c, v=v0+at=0+4*5= 20 м/с -ответ