До якої швидкості розігнався автомобіль зі стану спокою на прямолінійній ділянці шляху довжиною 50

м, якщо він рухався з прискоренням 4 м/с^2? А. 12,5 м/с. Б. 20 м/с. В. 30 м/с. Г. 46 м/с. Желательно с решением...

Ответы на вопрос

Отвечает Корж Яна.
S=\dfrac{v^2}{2a} =\ \textgreater \  v = \sqrt{2as}\\
v = 20  
ответ Б