Тіло масою 200г нагріте до 95° опускають в алюмінієвий калориметр масою 130 г який містить воду

тієї самої маси що й тіло за температури 72° після встановлення теплової рівноваги температура дорівнює 82° визнач питому теплоємність тіла! Ребят даю 30 балов решите пожалусто

Ответы на вопрос

Отвечает Телещак Анастасия.

Нам неизвестна "питома теплоємність тіла" (с(т))

Вспомним формулу с = Q/m*K

Илиже с помощью формулы с(т) = с(в)*m(в)*(t- t(в))/m(т)*(t(т) - t)

t(т) = 95 градусов

t(в) = 72 градуса

t = 82 градуса

c(в) = 4200 Дж/кг*К

Начинаем подставлять в формулу

с(т) = 4200*0.2*(82 - 72)/0.2*(95- 82) = 3230 Дж/кг*К