Завдання 4 валюмінієвий калориметр, маса якого 100 г, налито 100 води кімнатної температури (20

°С). У калориметр кладуть тіло масою 150 г, температура якого 80 °С. Через деякий час після встановлення теплової рівноваги температура в калориметрі стала 27 °С. Визначити питому теплоємність тіл

Ответы на вопрос

Отвечает Король Ника.

Ответ:

Решение. c1*m1*(t-t1)+c2*m2*(t-t1)+c3*m3*(t-t2)=0;

t=(c1*m1*t1+c2*m2*t1+c3*m3*t2)/(c1*m1+c2*m2+c3*m3); c1=896; m1=0,045; c2=4200; m2=0,1; c3=469; m3=0,05;t1=20; t2=100; Считай!

Объяснение: