До джерела струму з ЕРС 6 В і внутрішінм опором 0,2 Ом послідовно підклченно амперметр і два

резистори опором R1 =1,8 Ом R2= 10 Ом. До другого резистора підключенно вольтметр. Які покази приадів ? Не обов'язково звичайно але не могли б розписати ? :)

Ответы на вопрос

Отвечает Ганьшин Данила.

I = E / (R + r), R = R₁ + R₂ = 10 Ом + 1,8 Ом = 11,8 Ом

I = 6 В / (11,8 Ом + 0,2 Ом) = 0,5 А - показание амперметра

U₂ = I * R₂ = 0,5 А * 10 Ом = 5,0 В - показание вольтметра