Автобус проїхав першу половину часу зі швидкістю 60км/год. З якою швидкістю автобус їхав другу

половину часу якщо його середня гвидкість на всьому шляху становила 50км/год? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Қалыбаева Жұлдыз.

Другу половину шляху автобус їхав зі швидкістю 40 км/год.

Отвечает Исаева Алеся.

(60+х):2=50

60+х=50×2

60+х=100

Х=100-60

Х=40

Відповідь: автобус їхав зі швидкістю 40км/год другу половину шляху