Очень благодарен буду! Велосипедист проїхав 30 км зі швидкістю 15 км/год, i 51 км зі швидкістю 17

км / год .Яка середня швидкість його руху на всьому пройденому шляху ?Відповідь дати в м / с .

Ответы на вопрос

Отвечает Бердников Андрей.

30км велосипедист ехал 2ч,  и 51км он ехал 3ч.

Ср.скорость V=(30+51)/2+3=81/5=16.2км/ч