Рух тіла задано рівнянням х=4+9t-3t2, де всі величини виражено в одиницях системи СІ. Визначте

координату тіла та швидкість через 3с після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Лушпай Светлана.
T=3с

х=4+9*3-3*3^2=4+27-27=4м
v=s/t= 4 м/3c=1.5м/с