Автомобіль масою 1т їде по прямій горизонтальній дорозі і збільшує свою швидкість з 36км/год до

72км/год Визначити зміну імпульсу автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Кристина.

m=1000 кг    v1=10 м/с    v2=20 м/с   Δp=?

===

Δp=m*(v2-v1)=1000*(20-10)=10000 кг*м/с

=======================