Скільки електронів проходить через переріз провідника за 2 хвилини при силі струму 1 А. (е= 1,6 *

10^-19 Кл)

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Дима.

сила тока I=q/t  

заряд q=I*t

n=q/e