Дерев’яний брусок масою 0,2 кг рівномірно тягнуть горизонтальною дерев’яною поверхнею за

допомогою динамометра. Знайдіть видовження пружини (у см), коефіцієнт жорсткості якої – 100 Н/м, g = 10 Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Додосьян Игорь.

оскільки коефіцієнт тертя µ невідомий.µmg=kx; x=µmg/k=0.2*10*µ/100=µ/50 м або 2µ см