Коливальний контур складається з конденсатора ємністю 1 мкФ та котушки індуктивнісю 4 Гн. Амплітуда

коливань заряду на конденсаторі становить 100 мкКл. Запишіть залежність заряду від часу q(t). Значення заряду на початку було максимальне.

Ответы на вопрос

Отвечает Смольянинова Даша.

q(t) = q₀ * cos (ω*t)

ω = 1 / √(L * C) = 1 / √(1*10⁻⁶ Ф * 4 Гн) = 500 рад/с

q(t) = 1*10⁻⁴ * cos (500 * t)