Тіло масою 5 кг опромінюють нейтронами. Знайдіть еквівалентну дозу йонізуючого випромінювання, якщо

його енергія, передана тілу, становить 30 мДж. вважайте, що коефіцієнт якості нейтронного випромінювання дорівнює 5 ДУЖЕ ПОТРІБНООООООО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА(тільки будь ласка з розв'язком) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Алина.

Объяснение:

Дано:

m=5кг

Е=0,03Дж

k=5

Найти:

Н-?

Решение:

1)D=E/m; D=0,03/5=0,006 (Гр)

2)Н=D*k;

H=0,006*5=0,03(Зв)

Ответ: H=0,03 Зв.