Сила струму в антені радіопередавача змінюється за законом : і(t) =0,6cos10^6πt.Визначте довжину

хвилі на якій працює цей радіопередавач

Ответы на вопрос

Отвечает Кабдрахманова Анеля.

v=w/2*pi=10^6*pi/2*pi=5*10^5 Гц     L=c/v=3*10^8/5*10^5=600 м