На якій довжині хвилі працює передавач якщо сила струму в його антені змінюється за законом

і=0,2sin4*10^6 pt(a)

Ответы на вопрос

Отвечает Жиянов Самандар.

w=pi*4*10^6 рад/с   T=2*pi/w=2*pi/pi*4*10^6=0,5*10^-6 c   L=c*T=3*10^8*0,5*10^-6=150 м